Skúsenosti s prípravkami NYDA®

"Žiadna živá voš vo vlasoch nezostala"

Kým ja som sa celé detstvo všetkým úspešne vyhýbala, teraz ma bohužiaľ "dostali", respektíve nie mňa, ale mojich 2 synov. Keď môj starší syn Adam, priniesol zo školy vši prvýkrát, bola som nešťastná a "v šoku"! Utratila som desiatky eur za najrôznejšie prípravky, ale živé vši aj hnidy som vo vlasoch opäť našla opäť. Vyskúšala som aj rôzne "babské" rady, ale bohužiaľ bez efektu. Situácia sa však zmenila, keď som mala možnosť vyskúšať NYDU. Bola som príjemne prekvapená jednoduchou aplikáciou, príjemnou konzistenciou, ale to najdôležitejšie bolo, že výsledok som videla IHNEĎ! Žiadna živá voš vo vlasoch nezostala a hlavne funguje aj na hnidy! Pre istotu som za týždeň aplikáciu zopakovala, ale vo vlasoch som už nenašla jediného "nepozvaného" hosťa.

Autor recenzie: Soňa P. | Fotografia: synovia pani Sone

"Keď si spomeniem, že som sa za vši kedysi hanbila, musím sa tomu zasmiať"

Keď dcéra doniesla domov prvýkrát vši, bol to pre mňa šok a začala som okamžite viniť seba. Od tej doby sme riešili vši opakovane a ja som si prečítala snáď všetky informácie na internete a stala som sa skoro odborníkom. :) Musím sa zasmiať keď si spomeniem, že som sa za vši kedysi hanbila. No, ale k veci, som strašne rada, že sa NYDA dostala aj do SR. Na základe všetkých recenzií, čo som o nej na internete našla, som dokonca zvažovala, že si ju objednám priamo z Nemecka. Teraz už to riešiť nemusím, NYDOU som vyzbrojená a čakám až opäť budem počuť: "Mami, nemám zase vši?" :)

Autor recenzie: Radka V. | Fotografia: pani Radka s dcérou Evkou

"Vďaka hrebeňovému aplikátoru sa prípravok naozaj ľahko nanáša"

Jedného dňa nás stretla "nepríjemná" záležitosť a to, že dcéra priniesla zo školy vošky .... Nečakala som na nič a ponáhľala som ihneď s dcérkou do lekárne. Na odporúčanie pani lekárničky sme si kúpili prípravok Nyda plus pre husté a dlhé vlasy. Vďaka hrebeňovému aplikátoru sa prípravok naozaj ľahko nanáša a rovnomerne rozotiera do dĺžok. Po týždni sme celé pre istotu zopakovali ešte raz, no bolo to zbytočné, po voškách už vďakabohu nezostali žiadne stopy ...

Autor recenzie: Gábina Š. | Fotografia: dcéra pani Gábiny

"Vrelo odporúčam všetkým vekovým kategóriám"

Keď som sa po štyridsiatke rozhodol, že si nechám narásť dlhé vlasy a budem nosiť malý vrkoč na temene, ešte som nevedel, čo to všetko obnáša. Navyše v kombinácii s bradou. Že si vás ľudia pletú s bezdomovcom, alebo vás automaticky zaradia do škatuľky terorista, je celkom zábavné, ale že sa budem musieť s dospievajúcimi dcérami v školskom veku deliť o rôzne kefy a hrebene, v tom som nevidel žiadny problém. Čoskoro sa ukázal opak. Doslova na mňa zaútočila voš, ktorú deti priniesli zo školy.

Po predchádzajúcich skúsenostiach s inými prípravkami s nie vždy s dobrým výsledkom, padla voľba na prípravok NYDA EXPRESS. Už po prvej aplikácii som pochopil, že tento prípravok je ten pravý, zmizli ako hnidy tak aj vši a hlavne bolo preč aj nepríjemné svrbenie. Vrelo odporúčam všetkým vekovým kategóriám. A ešte jedna vec. NYDU som pre istotu nakúpil aj do zásoby! :)

Autor recenzie: Peter K. | Fotografia: pán Peter osobne


Podeľte sa s nami o svojej skúsenosti

Fotografie (ideálne celej rodiny) *

Dávam súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Medindex spol. s r.o., sídlom: Olštýnská 607/1, Praha 8, 181 00, IČ 2615517, DIČ CZ2615517 vedenej na Okresnom súde v Prahe, spisová značka C 74915 za marketingovými účelmi. Tento súhlas platí na dobu 3 rokov a je možné ho kedykoľvek odvolať skontaktovaním spoločnosti Medindex spol. s r.o. tel. (+420) 284682673, email: medindex@mdx.cz, vypracované podľa zákona č.101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov a podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679.

Položky označené hviezdičkou sú povinné.