Skúsenosti s prípravkami NYDA®

"Žiadna živá voš vo vlasoch nezostala"

Kým som sa celé detstvo všetkým úspešne vyhýbala, teraz ma bohužiaľ "dostali", respektíve nie mňa, ale moje 2 synov. Keď môj starší syn Adam, priniesol zo školy vši prvýkrát, bola som nešťastná a "v šoku"! Utratila som stovky korún za najrôznejšie prípravky, ale často živé vši aj hnidy stále vo vlasoch boli! Vyskúšala som aj rôzne "babské" rady, ale bohužiaľ bez efektu. Situácia sa však zmenila, keď som mala možnosť vyskúšať NYDU. Bola som príjemne prekvapená jednoduchou aplikáciou, príjemnou konzistenciou, ale to najdôležitejšie bolo - videla som výsledok HNEĎ! Žiadna živá voš vo vlasoch nezostala a hlavne funguje aj na hnidy! Pre istotu som za týždeň aplikáciu zopakovala, ale vo vlasoch som už nenašla jediného "nepozvaného" hosťa.

Autor recenzie: Soňa P. | Fotografie: synovia pani Soni

"Keď si spomeniem, že som sa za vši kedysi hanbila, musím sa tomu zasmiať"

Keď dcéra doniesla domov prvýkrát vši, bol to pre mňa šok a začala som okamžite viniť seba. Od tej doby sme riešili vši opakovane a ja prečítala snáď všetky informácie na internete a stala som sa skoro odborníkom. :) Keď si spomeniem, že som sa za vši kedysi hanbila, musím sa tomu zasmiať. No, ale k veci, som strašne rada, že sa NYDA dostala aj do ČR. Na základe všetkých recenzií, čo som o nej na internete našla, som dokonca zvažovala, že si ju objednám priamo z Nemecka. Teraz už to riešiť nemusím, NYDOU som vyzbrojená a čakám až opäť budem počuť: "Mami, nemám zase vši?" :)

Autor recenzie: Radka V. | Fotografie: pani Radka s dcérou Evičkou

"Vďaka hrebeňovému aplikátoru sa prípravok naozaj ľahko nanáša"

Jedného dňa nás stretla "nepríjemná" záležitosť a to, že dcéra priniesla zo školy všičky .... Nečakala som na nič a ponáhľala som ihneď s dcérkou do lekárne. Na odporúčanie pani lekárnička sme zakúpili prípravok Nyda plus pre husté a dlhé vlasy. Vďaka hrebeňovému aplikátora sa prípravok naozaj ľahko nanáša a rovnomerne rozotiera do dĺžok. Po týždni sme celé pre istotu zopakovali ešte raz, ale bolo to zbytočné, po veškách už vďakabohu ani pamiatky ...

Autor recenzie: Gábina Š. | Fotografie: dcéra pani Gábiny

"Vrelo odporúčam všetkým vekovým kategóriám"

Keď som sa po štyridsiatke rozhodol, že si nechám narásť dlhé vlasy a budem nosiť malý vrkoč na temene, ešte som nevedel, čo to všetko obnáša. Navyše v kombinácii s bradou. Že si vás ľudia pletú s bezdomovcom, alebo vás automaticky zaradí do škatuľky terorista, je celkom zábavné, ale že budem musieť zdieľať s dospievajúcimi dcérami v školskom veku rôzne katáče a hrebene, v tom som nevidel žiadny problém. A vida, čoskoro sa ukázal opak. Doslova na mňa zaútočila voš, ktorú deti priviedli zo školy.

Po predchádzajúcich skúsenostiach s inými prípravkami s nie vždy s dobrým výsledkom, padla voľba na prípravok NYDA EXPRESS. Už po prvej aplikácii som pochopil, že tento prípravok je ten pravý, zmizli ako hnidy tak aj vši a hlavne bolo preč aj nepríjemné svrbenie. Vrelo odporúčam všetkým vekovým kategóriám. A ešte jedna vec. NYDU som pre istotu vydal aj do zásoby! :)

Autor recenzie: Peter K. | Fotografie: pán Peter osobne


Pošlite nám svoju skúsenosť

Fotografie (ideálne celej rodiny) *

Dávam súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti Medindex spol. s r.o., sídlom: Olštýnská 607/1, Praha 8, 181 00, IČ 2615517, DIČ CZ2615517 vedenej na Okresnom súde v Prahe, spisová značka C 74915 za marketingovými účelmi. Tento súhlas platí na dobu 3 rokov a je možné ho kedykoľvek odvolať skontaktovaním spoločnosti Medindex spol. s r.o. tel. (+420) 284682673, email: medindex@mdx.cz, vypracované podľa zákona č.101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov a podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679.

Položky označené hviezdičkou sú povinné.